Zapraszamy na stronę

Premium Language Solutions

Szkolenia i kursy językowe

pls

O nas

 

Dreaming Tree istnieje na rynku od 2009 roku. Stanowimy połączenie firmy szkoleniowej i agencji public relations. Tematem przewodnim naszych działań jest szeroko pojęta komunikacja. Zespół Dreaming Tree tworzą specjaliści z zakresu komunikacji organizacyjnej, zarządzania, psychologii, językoznawstwa , PR i marketingu.


Obsługujemy firmy i osoby prywatne w zakresie szkoleń, Public Relations oraz działań marketingowych.


Świadcząc  usługi z zakresu szeroko pojętej komunikacji  tworzymy obrazy, wizerunki osób prywatnych, firm, ich produktów. Dedykujemy je konkretnej publiczności.


Nasze działania w obszarze szkoleń obejmują m.in.: treningi wystąpień publicznych, autoprezentację medialną, budowę
i zarządzanie zespołami, komunikację interpersonalną, komunikację w sektorze usług medycznych, negocjacje, komunikację międzykulturową, profilowane szkolenia językowe.


Od samego początku wyrzekamy się korporacyjnego  teatru. Stronimy od „arcyciekawych” nazw stanowisk. Nie zasłaniamy się polityką działania firmy. Biznesu nie robią ze sobą firmy, interesy robią ze sobą ciężko pracujący ludzie.


Ciągle powiększamy portfolio klientów, liczbę zatrudnionych specjalistów oraz obroty.


Nie istnieje dla nas pojęcie „zbyt małego projektu.” Natomiast istnieje pojęcie „projektu ciekawego”, który pozwoli wykazać się kreatywnością i wiele nauczyć.  Jeśli tylko projekt wzbudzi nasze zainteresowanie i wiemy, iż możemy przyczynić się do sukcesu naszego klienta z pasją podejmujemy się jego realizacji. Każdemu nadajemy rys niepowtarzalności, co czyni go wyjątkowym.


Zasady

 

Każda organizacja czerpie energię z relacji pomiędzy klientem a osobą, która tego klienta obsługuje.  By działać  potrzebujemy mnóstwa energii. Oto dlaczego klienci decydują się na nasze usługi:

 

Sposób w jaki pracujemy z klientem jest elastyczny. Nie ma standardowych klientów, nie ma standardowego sposobu pracy. Nie chowamy się za polityką firmy. To ludzie robią biznes, nie instytucje.

 

Jesteśmy wytrwali i zdeterminowani w dążeniu do celu. Nie poddajemy się łatwo. Jesteśmy gotowi pracować tak długo i tak ciężko jak będzie trzeba by w ręce klienta oddać to co obiecaliśmy bez kłamstwa i wymówek.

 

Często sami jesteśmy klientami. Wiemy jak to jest być po drugiej stronie.

 

Słuchamy, bierzemy do siebie i analizujemy. Jesteśmy wrażliwi na potrzeby klienta jednakże przede wszystkim jesteśmy pragmatykami. Zadajemy trudne pytania i wybieramy właściwe rozwiązania. W projektach PR i szkoleniach uczestniczą tylko sprawdzeni, zaufani pracownicy, których działania są koordynowane i nadzorowane. Nie korzystamy z podwykonawców, chyba że jest to… catering.

 

Staramy się zrozumieć Twój biznes i kulturę organizacyjną Twojej firmy. Dlatego dostajesz to co powinieneś a nie to co wydaje się, że powinieneś.

 

Komunikacja jest najważniejsza. Komunikacja to proces, a nie chwila wyrwana z kontekstu. Wykluczamy nieporozumienia.

 

Jesteśmy lojalni. Dbamy o Twoje interesy nawet po zakończeniu projektu. Jeśli wpadniemy na rozwiązanie, które może przyczynić się do rozwoju Twojej firmy z pewnością skontaktujemy się z Tobą.

 

Jeśli popełnimy błąd to Ci o nim powiemy. Jesteśmy tylko ludźmi.

 

Jeśli nie będziemy w stanie podołać powierzonemu nam zadaniu to się go nie podejmiemy. Liczbę Klientów i projektów określa standard usług, jaki jest Im obiecany.

 

Właściciel  uczestniczy we wszystkich projektach od początku do końca.

 

Obsługę naszych Klientów zaczynamy od audytu komunikacyjnego, który posłuży nam jako punkt wyjścia do działań, które podejmujemy lub rekomendujemy.

 

W oparciu o te działania wskazujemy obszary wymagające poprawy. Często przy tej okazji dowiadujemy się rzeczy, o których nasi Klienci do tej pory nie mieli pojęcia.

 

Do grona naszych klientów należą mi.in:

 

clip_hlimage001

 

 

HOME & LIFE INTERIORISME SL, Barcelona, Hiszpania

 

 

 

 

 

 

logo_gassa

 

Gassa V Comercial S. L., Berga - Barcelona, Hiszpania

 

 

 

 

 

tesstutti_logo

 

 

Tessutti Polska

 

 

 

 

colex

 

 

 

Colex Spółka z.o.o - Grupa Clariant

 

 

 

 

torimex

 

Torimex Chemicals Ltd Sp. z o.o.

 

 

 

 

 

kromediclogo4

 

 

Kromedic, NZOZ

 

 

 


Alternative content